Laman

Selasa, 14 Februari 2017

Legenda batu gantung versi bahasa Estonia

Legenda batu gantung versi bahasa Estonia


Iidsetel aegadel väikeses külas kaldal Lake Toba elas abikaasad koos oma kauni tütre nimeks Chrysanthemum. Lisaks kaunitele, krüsanteem on samuti klassifitseeritud kui kohusetundlik poiss jaoks alati aidata oma vanemaid, kui nad töötasid välja, mis tulemusi kasutatakse, et rahuldada igapäevaelu.

Ühel päeval, krüsanteem peavad töötama sellistes valdkondades üksi, sest mõlemad vanemad olid on vaja naaberkülas. Ta oli vaid kaasas lemmiklooma koera nimega Si Toki. Jõudes väljad Chrysanthemum lihtsalt istus seal vaadates loomulik ilu Lake Toba. Kuigi koer, Si Toki, istus kõrval jõllis tema tööandja nägu tundus silmitsi probleemiga. Aeg-ajalt haukumise koer tõmbaks Chrysanthemum kui on midagi kahtlast ümber valdkondades.

Tegelikult on viimastel päevadel Chrysanthemum alati tundus sünge. Seda seetõttu, et isa korraldada abielu noor mees, kes on veel lugeda oma nõbu. Tegelikult oli tal armulugu noormees külas ja on lubanud tugevdab ka kodus. Selline olukord muudab segaduses, ei tea, mida teha, ja hakkas meeleheidet. Ühelt poolt ta ei taha reeda tema vanemad, kuid teiselt poolt ta ei kanna osa tema iidol noored.

Pärast mõtiskledes hetkeks ja ilma mingeid tulemusi, krüsanteem tõusis kus ta istus. Pisarad lahti ta kõndis aeglaselt poole Lake Toba. Ilmselt oli ta väga meeleheitel ja tahab oma elule lõpu hüpates Lake Toba. Kuigi Si Toki kes samuti järgis oma master serva järve saab haukumine, sest nad ei tea, mis toimub mõtetes Chrysanthemum.

Nagu ma kõndinud suunas kaljudega järve kaldal Toba, ta äkki kukkus auku suur kivi sattuda baasi. Ja kuna see asub lobus väga tume, muutes ilus tüdruk sai hirmunud ja hüüdis appi tema koer. Kuna aga Si Toki ainult looma, siis ta võiks teha midagi, kuid pidevalt haugub suu ümber augu.

Si Toki nägi intsidenti kohe jooksis maja abi paluda. Kodus Si Toki kohe lähenes Chrysanthemum vanemad, kes juhtub olema juba kodus. Barking, pawing maa ja kõndimine ümber tema tööandja, Si Toki püüdnud öelda, et Chrysanthemum ohus.

Teadlikud sellest, mida on võimalik tuletada koer, vanemad Chrysanthemum kohe suundub valdkonnas. Nii jooksis Si Toki kuni serva auk, kus nende tütred langevad. Kui ta kuulis ta karjub seest augu, ema kohe teha tõrvik nagu tõrvik oli see juba hämaras. Kuigi isa jooksis tagasi külla abi paluda naabrid.

Järsku heli äikest ja maa raputab laastav punch auku aeglaselt sadamas ja suletud ise. Krüsanteemid olid auku lõpuks lõksus ja ei saa salvestada.

Mõni aeg pärast loksutamist peatused, ülaosas auk, mis oli suletud tundus suur kivi, mis meenutab tüdruku keha, mis tundub seintel ripuvad kalju kaldal Lake Toba. Inimesed, kes nägi intsidenti usuvad, et kivi on kehastus Chrysanthemum ja hiljem ümber seda kui "Hanging Rock".

Ja kuna Chrysanthemum viimane kõne kuulnud residentide ainult "Parapat, Parapat ja Parapat", siis ümbrus Hanging Rock hiljem nimetati Parapat. Parapat on nüüdseks ümber üks turismisihtkohti provintsi Põhja-Sumatra.

Artikel ini dipersembahkan oleh :
Obat kencing manis yang bagus

Tidak ada komentar:

Posting Komentar

Ads Inside Post