Laman

Minggu, 18 Desember 2016

Dongeng sleeping beauty bahasa Estonia

Dongeng sleeping beauty bahasa Estonia


Kaua aega tagasi elas kuningas ja kuninganna, kes leidis suure peo, et tähistada sündi laps tütar, Briar Rose. Kutsed saadeti kõigile haldjad õnnistada printsess, välja arvatud üks, nagu see oli eeldada, et ta oli surnud. Üks neist tuli kuninga pidu toob erilisi kingitusi jaoks vähe printsid. Haldjad hakkas andma oma kingitused. "Ta peab olema ilus," ütles esimene. "" Ta peab olema tark, "ütles teine." "Ta peab olema selline," ütles kolmas ". Ainult üks haldjas jäeti anda kingitus, kui äkki tuppa kustus. Siis pärast hea flash valguse sama haldjas, kes oli jäetud, tuli silmas pidades.

Ta oli maruvihane, kui keegi kutsus teda peol. Siis ta ütles: "Noh kangelased oma õnnistuse pidu. Siis ta ütles:" Noh kangelased oma õnnistuse, et tema kuueteistkümnenda sünnipäeva ta pani oma sõrme vokk ja surra. " Teine flash valguse tuli ja haldjas oli läinud. Siis veel üks haldjas, kes oli seal astus. "Minu kingitus printsess ikka." "Minu kingitus tema on elu! Kui spindli pricks oma sõrme ta ei sure, kuid langeb sügavasse unne. See kestab sada aastat. Ainult suudluse tema tõeline armastus äratab teda.

Järgmisel päeval kuningas välja kuulutamine, tellimise, et kõik vokid ja spindlid hävitada. Aastate jooksul on printsess kasvas ilus tüdruk. Kuueteistkümnendal sünnipäeval igaüks valmistus Partei. Printsess otsustas minna uurides palee. "Ma ei tea, mis on Great South tower," ütles ta ja tegi oma viis ta.

Ta nägi väike uks võtmega ta. Ta pöördus võti ja uks avanes. Siis nägi ta trepil ja hakkas ronida. Vahepeal kuningas ja kuninganna hakkas otsima vürstid. Igaüks teda näinud, kuid keegi ei teadnud, kus ta oli käinud. Printsess oli jõudnud torni tipus, kus ta nägi teise ukse, mis oli veidi lahti. Siis kuulis ta kummalist whirring heli, mida ta ei olnud kunagi kuulnud enne. Ta läks tuppa ja nägi vana naine töötab ketramine etiketti. "Mida sa teed, küsis Briar Rose, printsess?" Ma ei ole kunagi näinud üks neist enne, mis see on? " "See on vokk ütles vana naine, kes oli kuri haldjas varjata.

Princes küsisin temalt, kas ta võiks proovida ja spin ratta peal, spindli ta läks magama. Ja kohe kõigile koht ka magama, kokad, teenijad, ministrid kõik magama. Printsess oli nüüd tuntud kui Okasroosike. Aasta möödas .... Kuningapoeg oleks tulnud kuulus Brior hekkide, et teada saladuse Okasroosike.

Ühel päeval sama võluv prints, küsis mõned külaelanikud, et kui ta saab leida hedge? Just väljaspool küla noored sir, "ütles külaelanikud. Prints läks löök hekk, aga kui ta mõõga täidetud okkad suur roosid õitses ja tee avatakse teda. Prints sisenes paleesse läks torni tuppa ja nägin printsess sügavas unes. Ta on andnud üle ja õrnalt suudles teda. Brior tõusis, uinuv kaunitar väreles ta silmad ja ta ärkas üles. Kui ta nägi võluv prints ta armus temaga. Kõik ümber lossi hakati üles ärgata oma magada. prints ja printsess abiellus. pulmapeole kestis mitu päeva lõpetades suurepärase palli. prints ja printsess tantsis ja tantsis kogu öö.

Artikel sebelumnya :
Harga eye care softgel

Tidak ada komentar:

Posting Komentar

Ads Inside Post