Laman

Kamis, 29 Desember 2016

Kisah Salatiga versi bahasa Latvia

Kisah Salatiga versi bahasa Latvia


Senos laikos pilsētas Semarang, vadīja hercoga Pandanarang un ir sieva nosaukts Nyai Pandanarang. Viņš ir labi pazīstams kā līderis, kurš ir godīgs, bet arī mīlēja dārgumus bagātība.

Personība nav labi Duke ir uzklausa Sunan Kalijaga, gudrs un piesardzīgu aizbildni. Sunan plāno atgādināt Pandanarang ko rada kā Palīgstrādnieki zāli. Kad iet rajona pagalmu, Duke Pandanarang cenas zāli ar ļoti zemu cenu.

Pārdevējs zāliens zāle tika panākta vienošanās, un nodot būrī. Pirms aiziešanas viņš paslīdēja piecus centus zālē. Nauda tika atrasts ar kalpiem nekavējoties ziņot Pandanarang.

Tas notika atkārtoti. Pandanarang brīnīties, kāpēc zāle Palīgstrādnieki nekad lūdz naudu. Kad repairman zāli atgriezās, Pandanarang interesējās par izcelsmi zāliena meistars. Viņš arī jautāja, kāpēc zāle kā amatnieks, nav vajadzīga nauda. Grass artisan atbildēja, ka viņš varētu saņemt zeltu ar lāpstu zemes. Viņam nav nepieciešams laicīgajiem priekšmetus, jo viss nav mūžīgs. Viņš arī teica, ka ir zelta dārglietas iestrādātās pils pagalmā.

Pandanarang sajukums dzirdēt, ka atbildi. Viņš jutās apvainots ar celtniecības zāli. Pandanarang nosūtīts kalps paņēma kapli, tad pasniedza to artisan zāli. Ar ciets, zāle Palīgstrādnieki bija pagriezta kaplis uz zemes. Acīmredzot, vārdi viņiem bija taisnība. Ir dārgakmens zelta zemes pilī.

Duke Pandanarang ļoti pārsteigts redzēt skatus, kas viņa priekšā. Uzreiz, viņš jutās ļoti panīkuši viņa sirdī.

"Pandanarang, es biju Sunan Kalijaga". Uzklausījis šos vārdus, Pandanarang nekavējoties atvainojās par savu rupjību. Sunan Kalijaga lūgt Pandanarang atbrīvot savu mīlestību pasaulīgās mantas.

Pandanarang atklāja savai sievai, ka viņš vēlējās studēt ar Sunan Kalijaga. Pandanarang sieva piekrīt, un paziņoja, ka viņš vēlējās sekot viņas vīrs.

"Tu vari nākt, bet atcerieties, mums nav atļauts ievest preces, kas mums ir. Dodiet vienumus trūcīgajiem iedzīvotājiem," sacīja Pandanarang sievai.

Viņa sieva paziņoja, ka viņš bija gatavs atstāt savu īpašumu un dod to nabagiem. Viņa lūdza vīram atstāt iepriekš. Tad sieviešu zelta un dārgakmeņiem zizli izgatavots no bambusa. Pandanarang sekoja Sunan Kalijaga. Pa ceļam, viņi sastopas trīs laupītāji.

"Ja jūs vēlaties vērtslietas, pagaidiet. Drīz tas pāries veca sieviete, pārtvēra viņu. Jūs esat gatavojas iegūt zelta dārglietas savā bambusa nūju," sacīja Sunan Kalijaga.

Nāca Nyai Pandanarang ir daudzskaitlīgiem ar bambusa nūju. Laupītāji Trešais bloks un konfiscēt bambusa nūju viņš turēja. Nyai Pandanarang nevar darīt neko citu kā atdot savu īpašumu konfiscēto. Kad veiksmīgi met viņas vīrs un Sunan Kalijaga, viņš stāsta laupīšanu incidentu, kas noticis, kamēr raud.

"Tu neesi klausoties savu vīru. Lai sēdēt ar mani, jums ir jāatsakās pasaulīgām mantām. Tātad, tas ir jūsu pašu vaina," sacīja Sunan Kalijaga.

"Ir trīs personas, kas kļūdījies šeit, ka jūs pats, jūsu vīrs un laupītāji. Vēlāk šī vieta tiks pārpildīts pilsēta," sacīja Sunan Kalijaga.

Atgādināt incidentu, Sunan Kalijaga nosauca vietu ar "viens no trim". Attīstībā, nosaukums vienu trīs vārdiem pārvietoti uz Salatiga. Salatiga tagad kļuvis rosīgs pilsētu, piemēram, kādreiz prognozēja Sunan Kalijaga.

Artikel ini didukung oleh :

Obat asam urat di apotik

Tidak ada komentar:

Posting Komentar

Ads Inside Post