Laman

Kamis, 29 Desember 2016

Kisah Salatiga versi bahasa Lituania

Kisah Salatiga versi bahasa Lituania


Senovėje iš Semarangas mieste, vadovaujama kunigaikščio Pandanarang ir turi žmoną, vardu Nyai Pandanarang. Jis yra gerai žinomas kaip lyderis, kuris yra sąžiningas, bet ir mylėjo lobių apsčiai.

Asmenybė nėra gera kunigaikštis nagrinėja Sunan Kalijaga A išmintingųjų ir gudriųjų globėjas. Sunan ketina priminti Pandanarang apsimetę parankinis žolės. Kai artimųjų rajonas kiemas, kunigaikštis Pandanarang pasiūlymą žolę su labai žema kaina.

Pardavėjas vejos žolė buvo susitarta ir įdėti į narvą. Prieš išvykdamas, jis paslydo penkis centus ant žolės. Pinigai buvo rasti tarnų nedelsiant pranešti Pandanarang.

Tai atsitiko ne kartą. Pandanarang stebisi, kodėl žolė parankinis niekada prašo pinigų. Kai remontininkas žolė grįžo, Pandanarang teiravosi apie žolės amatininkas kilmės. Jis taip pat paklausė, kodėl, kaip amatininkas žolės nereikia pinigų. Žolės amatininkas atsakė, kad jis galėtų gauti aukso su žemės kastuvo. Jam nereikia žemiškus objektus, nes viskas nėra amžina. Jis taip pat sakė, kad yra aukso brangenybės įterptos į rūmų kiemą.

Pandanarang nusiminusi išgirsti šį atsakymą. Jis jautėsi įžeistas statybininkai žolės. Pandanarang pasiuntė tarną paėmė kauptuką, tada perdavė jį amatininkas žolės. Su kieta, žolė parankinis buvo linguodavo kauptuką į žemę. Matyt, žodžiai jie buvo teisūs. Yra aukso perlas pirmame rūmus.

Kunigaikštis Pandanarang labai nustebęs, kad pamatyti priešais jį taikikliai. Akimirksniu jis jautėsi labai skurdus jo širdyje.

"Pandanarang, buvau Sunan Kalijaga". Išklausęs šiuos žodžius, Pandanarang karto atsiprašė už savo primityvumas. Sunan Kalijaga paklausti Pandanarang išleisti savo meilę žemiškų turtų.

Pandanarang atskleidė savo žmonai, kad jis norėjo studijuoti Sunan Kalijaga. Pandanarang žmona sutinka ir pareiškė, kad jis norėjo sekti jos vyrą.

"Tu gali ateiti, tačiau nepamirškite mums neleidžiama pareikšti prekes, kurias turime. Duoti elementus skurstantiems žmonėms", sakė Pandanarang su savo žmona.

Žmona teigė, kad jis buvo pasiruošęs palikti savo turtą ir pateikti jį vargšams. Ji paklausė savo vyrą palikti prieš. Tada moterų auksas ir brangenybės į lazdelę pagamintas iš bambuko. Pandanarang sekė Sunan Kalijaga. Kelyje, jie susidūrė trys plėšikai.

"Jei norite vertybes, palaukti. Netrukus jis praeis seną moterį, perdavima jam. Jūs ketinate gauti aukso brangenybės jo bambuko lazdelės," sakė Sunan Kalijaga.

Atėjo Nyai Pandanarang perkrautos bambuko lazdą. Plėšikai trečiasis blokas ir konfiskuoti bambuko lazdą jis laikė. Nyai Pandanarang gali ką nors kita, nei mesti savo konfiskuotą turtą negali padaryti. Kai sėkmingai įvykdė savo vyrą ir Sunan Kalijaga, jis pasakoja apiplėšimo incidentą Tai atsitiko, kai verkia.

"Jūs esate ne klausytis savo vyrui. Norėdami sėdėti su manimi, turite atsisakyti žemiškų turtų. Taigi, tai yra jūsų pačių kaltė", sakė Sunan Kalijaga.

"Yra trys šalys, kurios padarė klaidą čia, kad tu sau, tavo vyras ir plėšikai. Vėliau ši vieta bus perkrautas miestas," sakė Sunan Kalijaga.

Priminti incidentą, Sunan Kalijaga pavadintas plotas su "vieną iš trijų". Kuriant, vienos trys žodžiai vardas perėjo į Salatiga. Salatiga tapo triukšmingo miesto, kaip kada nors prognozavo Sunan Kalijaga.

Artikel ini didukung oleh :

Obat asam urat di apotik

Tidak ada komentar:

Posting Komentar

Ads Inside Post